У Держдумі РФ надумали призначати у якості "суддів" на окупованих територіях колишніх міліціонерів

У Держдумі РФ збираються призначати на посаду суддів у так званый "ЛНР" звичайних поліціянтів та колишніх міліціонерів. Про це повідомив у Телеграм голова Луганської ОВА Артем Лисогор. 

"Тим часом, у держдумі рф розглядають законопроект, який дозволить на посаду суддів у так званій "лнр" та інших окупованих регіонах призначати звичайних поліціянтів та колишніх міліціонерів.

Достатньо буде мати вищу освіту за напрямом "Правоохоронна діяльність" та певні зв’язки. Незалежні гілки влади? Ні, не чули", - написав Лисогор.

Як повідомлялося, у "ЛНР" дітям роздали щоденники з портретами путіна і Пасічника. 

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті