У деокуповані села Луганщини привезли хліб, мешканку Макіївки госпіталізували в медзаклад Донецької області - Лисогор

У звільнені села Сватівського району Луганської області привезли гуманітарну допомогу. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 30 листопада. 

"До звільнених сіл доправили допомогу. Зокрема, регулярні 500 буханок хліба на тиждень. Зібрали в громадян поточні потреби та вчергове запропонували усебічну підтримку в евакуації", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що до медичного закладу на Донеччині госпіталізували 59-річну жительку прифронтового села Макіївка - в жінки загострилося хронічне захворювання.

Раніше повідомлялось, що на підконтрольній Україні території Луганської області залишається 65 мешканців на кілька сіл.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті