У Чорному морі перебувають чотири ракетоносії РФ із загальним залпом до 22 ракет

У Чорному морі на ранок 27 січня перебуває шість кораблів РФ, серед яких чотири ракетоносії із загальним залпом до 22 ракет. Про це повідомляють у Телеграм Військово-морські сили ЗСУ.

"У Чорному морі 6 ворожих кораблів, серед яких 4 носії крилатих ракет "калібр", загальний залп до 22 ракет", - йдеться в повідомленні.

Також в Азовському морі перебуває один ворожий корабель, а в Середземному морі два кораблі РФ, серед яких 1 носій крилатих ракет "калібр", загальний залп до 8 ракет.

Зазначається, що за добу в інтересах росії прохід Керченською протокою здійснили до Азовського моря - 5 суден, із них 2 рухалися з протоки Босфор, до Чорного моря - 6 суден, із них 2 продовжили рух у напрямку протоки Босфор.

Як повідомлялося, над Кіровоградщиною знищені всі чотири "шахеди", що атакували Україну вночі 27 січня.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті