У Військово-Морських Силах ЗСУ підтвердили знищення більше ста дронів на полігоні у російському Єйську

Силами та засобами Військово-Морських Сил ЗС України, у взаємодії зі Службою безпеки України, було уражено об'єкти військового полігону 726-го навчального центру ППО ( в/ч 33859, Єйськ ) у Краснодарському краї, - йдеться у офіційному Телеграм-каналі ВМС ЗСУ 25 червня.

Зазначається, що цей заклад займається навчанням та підготовкою військовослужбовців для використання БПЛА різних видів.

"Увага, уточнена інформація щодо знищення складу з безпілотниками та супутньої інфраструктури в росії. 21 червня силами та засобами Військово-Морських Сил ЗС України, у взаємодії зі Службою безпеки України, було уражено об'єкти військового полігону 726-го навчального центру ППО ( в/ч 33859, Єйськ ) у Краснодарському краї. Цей заклад займається навчанням та підготовкою військовослужбовців для використання БПЛА різних видів", - пишуть в Управлінні комунікацій Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

В результаті удару було знищено:

  • «Shahed-136»/«Герань-2» – 20 од.;
  • ударний БПЛА «Ланцет» – 50 од.;
  • розвідувальний БПЛА «ZALA» – 40 од.;
  • розвідувальний БПЛА «SuperCam» - 10 од.

Також є загиблі серед інструкторського складу та технічного персоналу з Єлабуги.

Як повідомлялося, атака дронами в ніч із 20 на 21 червня одразу кількох районів Краснодарського краю РФ має, за неофіційними даними, реальні результати - знищено понад сто дронів, загинув техперсонал. 

Статті

Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Країна
18.07.2024
10:37

Розлучення, не виходячи з дому. Як розірвати шлюб на відстані

Судова реформа спростила цю процедуру для громадян. Зараз можна розлучитись або отримати інші судові послуги, не виходячи з дому, через сервіс «Електронний суд».
Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Всі статті