У Чорному морі наразі перебуває 17 кораблів рашистів - ОК "Південь"

Російські окупанти зконцентрували у Чорному морі огруповання із 17 кораблів, три з яких - ракетоносії. Про це в ефірі телемарафону "Єдині новини" розповіла спікерка ОК "Південь" Наталя Гуменюк.

"Наразі у Чорному морі корабельне угруповання ворога складається з 17 кораблів - з них 3 ракетоносії (один підводний). Загальний залп може складати 20 ракет. Також є 4 великих десантних кораблі, але всі вони тримаються на безпечній відстані, щоб не бути ураженими Україною. Вони переховуються за Кримським півостровом у напрямку Новоросійська", - розповіла Гуменюк.

Як повідомлялося раніше, впродовж попередньої доби противник завдав 34 авіаційних удари, збито 10 з 11 «Шахедів». 

Статті

Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Всі статті