У Чорному морі на російській міні підірвалося цивільне судно під прапором Панами

 В Чорному морі стався підрив на ворожій морській міні цивільного судна під прапором Панами, яке прямувало під завантаження зерном до одного з дунайських портів. Про це повідомляють Сили оборони Півдня України у Телеграм 28 грудня.

"Судно втратило хід і керування, на верхній палубі виникла пожежа. Для уникнення затоплення капітан зафіксував судно на мілині", - зазначається у повідомленні.

Катери Морської охорони та пошуково-рятувальної служби доставили медиків на борт та негайно надали допомогу екіпажу.

При огляді судна та опитуванні капітана було виявлено двох моряків, які отримали поранення.

"Одному надано допомогу на місці, другого пораненого для дообстеження у супроводі медиків доправили до найближчої лікарні. Його стан задовільний", - додали у Силах оборони Півдня.

До судна спрямовані буксири для зняття з мілини і доставки в порт.

Нагадаємо, що російська ракета влучила в надбудову цивільного судна під прапором Ліберії.

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті