У Черкасах і Харкові понад шість тисяч ВПО з Луганської області отримали продуктові набори

Понад шість тисяч ВПО з Луганської області тримали продуктові набори в Черкасах і Харкові протягом листопада. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 2 грудня. 

"У Черкасах 400 сімей луганських ВПО одержали матраци, постільну білизну, ковдри, посуд, а також інші речі, необхідні у побуті, які надали в хабі від Міжнародної організації з міграції. Упродовж листопада у гуманітарному осередку, яким опікується Попаснянська громада, видано 2283 продуктових набори. Ще 2499 пакунків із продуктами отримали наші ВПО в Харкові", - сказано в повідомленні.

Крім того, у хабі в Новомосковську роздано 1846 продуктових наборів. Вели прийом психолог, лікарі, юристи БФ "Право на захист" та NRC.

Відвідувачі хабів також зверталися до психолога, юриста, спеціаліста з пенсійних питань, адміністратора ЦНАПу, лікарів.

Раніше повідомлялось, що переселенці з Луганщини отримали у Вінниці за тиждень понад 400 пакунків із продуктами (адреса хабу).

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті