У Черкасах і Харкові понад шість тисяч ВПО з Луганської області отримали продуктові набори

Понад шість тисяч ВПО з Луганської області тримали продуктові набори в Черкасах і Харкові протягом листопада. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 2 грудня. 

"У Черкасах 400 сімей луганських ВПО одержали матраци, постільну білизну, ковдри, посуд, а також інші речі, необхідні у побуті, які надали в хабі від Міжнародної організації з міграції. Упродовж листопада у гуманітарному осередку, яким опікується Попаснянська громада, видано 2283 продуктових набори. Ще 2499 пакунків із продуктами отримали наші ВПО в Харкові", - сказано в повідомленні.

Крім того, у хабі в Новомосковську роздано 1846 продуктових наборів. Вели прийом психолог, лікарі, юристи БФ "Право на захист" та NRC.

Відвідувачі хабів також зверталися до психолога, юриста, спеціаліста з пенсійних питань, адміністратора ЦНАПу, лікарів.

Раніше повідомлялось, що переселенці з Луганщини отримали у Вінниці за тиждень понад 400 пакунків із продуктами (адреса хабу).

Статті

Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Всі статті