У Челябінську "вагнерівець" із медаллю "За взяття Бахмута" роздрібнив колишній дружині кістки обличчя. Суд його тільки оштрафував

Суд звільнив від кримінальної відповідальності ексбійця ПВК "Вагнер", який жорстоко побив на очах дочки колишню дружину в російському Челябінську. Про це повідомили росЗМІ 7 березня.

"Загладив свою провину шляхом переказу грошових коштів потерпілій - 5000 рублів", - ідеться в постанові мирового суду Курчатовського району Челябінська.

Зазначається, що чоловік приніс до суду медаль "За взяття Бахмута".

Видання "ASTRA" пише, що колишній чоловік побив жінку, у якої троє дітей, у жовтні 2022 року.

"Я відчинила вхідні двері, він залетів і завдав кілька ударів у живіт у коридорі. Потім якось ми опинилися в залі (цього я вже не пам'ятаю), і він почав там колошматити кулаками по обличчю, а я обличчя закрила долоньками і просила: "Досить, досить". Тому що біль пекельний був, - цитує видання слова жінки. - Я там як м'ячик літала. Потім він схопив мене за волосся, і я побачила пістолет. А я знала, що в нього він є, він про нього не раз говорив... Він мені ним зуб сколов: "Завалю зараз тебе". Після цього удару, мабуть, я втратила свідомість. А він, мабуть, мене ще штовхав, тому що тіло потім у мене було все чорне, в синцях". 

Жінку госпіталізували, хірурги повідомили, що в неї були роздроблені кістки обличчя. 

"Хірург сказала, що кістки в мене не просто зламані, а роздроблені: "Ми їх вам зібрати не зможемо, потрібно ставити пластину", - розповідає жінка.

Після цього вона домоглася порушення кримінальної справи проти екс-чоловіка.

Як зазначає "ASTRA", жінка вважає, що суддя міг винести рішення на користь її колишнього чоловіка через документи про співпрацю з ПВК "Вагнер", які той продемонстрував у суді.

Раніше повідомлялося, що засудженого за вбивство "героя СВО" в Новосибірську водять по школах і ставлять дітям за приклад

Статті

Країна
06.12.2024
10:46

Повернення на окуповані території: справжні історії та мотиви

"Повернення громадян України на окуповані території не входить у плани окупантів, їм не потрібні там люди, які мають історичну пам’ять (тобто можуть порівнювати, як там було при Україні)"
Країна
04.12.2024
23:55

“Керування відходами починають не з сортування”. Про одну з реформ на шляху до ЄС, про яку ніхто не говорить

Частка переробки відходів в Україні – близько 10 відсотків, решта йде на сміттєві полігони, переважна більшість з них – нелегальні. В країнах Європейського Союзу – приблизно навпаки: близько 90 відходів переробляються, тільки невелику частку з них...
Країна
04.12.2024
16:25

Медведчук, Курченко, Клименко та інші. Що там у "колишніх"?

Не можна сказати, що на Донбасі С.Курченко займався знищенням промисловості, а в росії, навпаки, її розвиває. Розвивати поховальний менеджер не може за визначенням.
Всі статті