У Чехії викрали коня, який належав Кадирову

У чеському містечку Крабчиці, поблизу Рудніце-над-Лабем, невідомі пограбували конюшню та викрали коня, який належав голові Чеченської республіки Рамзану Кадирову. Про це повідомляє чеське видання jezdci.cz.

Повідомляється, що кінь зник у суботу. 

"Невідомий злочинець викрав англійського чистокровного коня зі стайні в Крабчице, коли він зняв кріпильний ланцюг із карабіном з розсувних дверей стайні та забрав племінного жеребця. 16-річний гнедий жеребець має відмітку у формі неправильної білої зірки на лобі, а частина правої задньої ноги під сфінктерним суглобом також біла. Вартість племінної тварини оцінюється майже в 400 тисяч крон", - розповіла речниця поліції Павла Кофрова.

За даними Radiožurnál, за три тижні до вторгнення Росії в Україну минулого року, а саме 27 січня 2022 року, пара російськомовних чоловіків намагалася вивезти Зазу та ще одного коня - Михайла Глінку з Крабчіц. Вони аргументували нібито вказівку передати коней Кадирова польським кінним заводам.

Однак директор конюшні Ростислав Копецький відмовився віддати їм жеребця, посилаючись на дійсний контракт і підозрілі обставини всієї історії. За його словами, наступні п'ять днів невідомі провели у фургоні, припаркованому біля воріт комплексу, здійснюючи психологічний тиск на співробітників компанії.

Як повідомлялося раніше, Кадиров повідомив про зустріч свого сина з путіним, в той час, як ЗМІ пишуть про проблеми зі здоров'ям глави Чечні

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті