У Чехії викрали коня, який належав Кадирову

У чеському містечку Крабчиці, поблизу Рудніце-над-Лабем, невідомі пограбували конюшню та викрали коня, який належав голові Чеченської республіки Рамзану Кадирову. Про це повідомляє чеське видання jezdci.cz.

Повідомляється, що кінь зник у суботу. 

"Невідомий злочинець викрав англійського чистокровного коня зі стайні в Крабчице, коли він зняв кріпильний ланцюг із карабіном з розсувних дверей стайні та забрав племінного жеребця. 16-річний гнедий жеребець має відмітку у формі неправильної білої зірки на лобі, а частина правої задньої ноги під сфінктерним суглобом також біла. Вартість племінної тварини оцінюється майже в 400 тисяч крон", - розповіла речниця поліції Павла Кофрова.

За даними Radiožurnál, за три тижні до вторгнення Росії в Україну минулого року, а саме 27 січня 2022 року, пара російськомовних чоловіків намагалася вивезти Зазу та ще одного коня - Михайла Глінку з Крабчіц. Вони аргументували нібито вказівку передати коней Кадирова польським кінним заводам.

Однак директор конюшні Ростислав Копецький відмовився віддати їм жеребця, посилаючись на дійсний контракт і підозрілі обставини всієї історії. За його словами, наступні п'ять днів невідомі провели у фургоні, припаркованому біля воріт комплексу, здійснюючи психологічний тиск на співробітників компанії.

Як повідомлялося раніше, Кадиров повідомив про зустріч свого сина з путіним, в той час, як ЗМІ пишуть про проблеми зі здоров'ям глави Чечні

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті