Кадиров повідомив про зустріч свого сина з путіним. ЗМІ пишуть про проблеми зі здоров'ям глави Чечні

Російський диктатор путін зустрівся з 17-річним Ахматом Кадировим - старшим сином голови Чечні Рамзана Кадирова. Несподівана зустріч відбулася на тлі чуток про здоров'я голови Чечні, що погіршується, - повідомляє телеграм-канал "Агентство Новини".

Про зустріч повідомив голова Чечні у своєму телеграм-каналі. На сайті Кремля інформації про це немає. Рамзан Кадиров у своїй публікації називає зустріч «неофіційною».

За словами голови Чечні, його син зустрічався з путіним як лідер регіонального осередку «Руху перших» — створеного минулого року аналога радянської піонерської організації. Наприкінці бесіди путін привітав Кадирова-молодшого з майбутнім одруженням.

Напередодні зустрічі німецький таблоїд Bild написав, що у Кадирова можуть бути проблеми із нирками. Про це виданню повідомив голова уряду Чеченської республіки Ічкерія (ЧРІ) Ахмед Закаєв. Через хворобу, як вважає німецьке видання, Кадиров останнім часом міг сильно прибавити у вазі і тепер виглядати обрюзлим. За даними Bild, лікує голову республіки головного лікаря відділення нефрології приватної клініки в Абу-Дабі. Саме через хворобу Кадиров не зміг бути присутнім на зверненні путіна до Федеральних зборів, стверджує Bild.

Як пише британська газета The Telegraph, зустріч путіна та старшого сина Рамзана Кадирова може бути початком пошуку потенційного наступника голови Чечні.

ЧТД також нагадав, що в 9 травня 2004 року, коли в теракті в Грозному загинув Ахмат-Хаджі Кадиров, його син Рамзан Кадиров прилітав до Москви, де зустрічався з путіним. На зустрічі у Кремлі майбутній голова Чечні (він зайняв цю посаду у 2007 році) був у спортивному костюмі.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті