У Чехії вітають видачу Міжнародним кримінальним судом ордера на арешт путіна

Міністерство закордонних справ Чехії вітає той факт, що Міжнародний кримінальний суд (МКС) у Гаазі видав ордер на арешт президента РФ Путіна і зробив це за короткий термін. Про це заявив міністр закордонних справ Ян Ліпавскі, повідомляє "Чеське радіо".

За словами Ліпавські, путін несе відповідальність за військові злочини та злочин агресії.

Президент Чехії Петр Павел назвав правильним рішення Міжнародного карного суду про видачу ордера на арешт путіна. За його словами, не можна допускати викрадення дітей.

Видача ордера на арешт путіна за підозрою у військових злочинах показує, наскільки жорстоко і всупереч міжнародному порядку росія діє в Україні, заявив прем'єр-міністр Петр Фіала у мережі Twitter.

«Не брехатимемо самим собі. Ордер на арешт неможливо застосувати. Путіна, мабуть, усуне його наступник. Однак тяжкі злочини мають бути додатково розслідувані, мають бути зібрані докази та свідчення. Люди, які займають ключові посади в РФ, будуть також покликані понести відповідальність за цю непотрібну війну», - заявив тіньовий міністр закордонних справ Ярослав Бжох.

Як повідомлялося, Міжнародний кримінальний суд у Гаазі видав ордер на арешт російського диктатора путіна. Крім путіна, ордер також був виданий на ім'я уповноваженої при президентові росії з прав дитини Марії  Львової-Бєлова. Її також підозрюють у незаконній депортації українських дітей на територію росії.

Статті

Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Всі статті