У Чехії близько ста компаній взяли участь у першому семінарі з відновлення України

У штаб-квартирі Міністерства закордонних справ Чеської Республіки 25 вересня відбувся перший із серії семінарів із відновлення України. У семінарі взяло участь близько ста компаній, - повідомляє "Чеське радіо".

"Представник Світового банку Філіп Драпак і директор Агентства ДПП України Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ніко Гачечіладзе розповіли про роботу в Україні фінансових установ і можливості для чеських підприємців", - повідомляє чеське МЗС на своєму акаунті в мережі Х.

Організаторами навчального семінару Міністерства закордонних справ виступили Спілка промисловості і транспорту Чехії, Торгово-промислова палата Чехії та Українсько-Чеська торгово-промислова палата. Семінар проводився під патронажем представника чеського уряду з питань відновлення України Томаша Копечни.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті