У Чехії близько ста компаній взяли участь у першому семінарі з відновлення України

У штаб-квартирі Міністерства закордонних справ Чеської Республіки 25 вересня відбувся перший із серії семінарів із відновлення України. У семінарі взяло участь близько ста компаній, - повідомляє "Чеське радіо".

"Представник Світового банку Філіп Драпак і директор Агентства ДПП України Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ніко Гачечіладзе розповіли про роботу в Україні фінансових установ і можливості для чеських підприємців", - повідомляє чеське МЗС на своєму акаунті в мережі Х.

Організаторами навчального семінару Міністерства закордонних справ виступили Спілка промисловості і транспорту Чехії, Торгово-промислова палата Чехії та Українсько-Чеська торгово-промислова палата. Семінар проводився під патронажем представника чеського уряду з питань відновлення України Томаша Копечни.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті