У Бєлгородській області РФ знищено ворожий засіб ППО "Панцирь С-1" вартістю 15 млн доларів - ГУР

Ворожий засіб ППО "Панцирь С-1" вартістю 15 млн доларів знижено в Бєлгородській області РФ 29 лютого. Про це повідомило Головне управління розвідки (ГУР) Міноборони України в Телеграм 1 березня.  

"29 лютого 2024 року внаслідок успішного вогневого ураження пошкоджено російський ракетно-гарматний  комплекс "Панцир С-1". Атака на ворожий засіб протиповітряної оборони відбулась поблизу населеного пункту Головчино Грайворонського району Бєлгородської області", - йдеться в повідомленні. 

Після влучання "Панцир" виведений з ладу, а його екіпаж поніс санітарні втрати - поранення зазнали двоє російських окупантів. Вказаний комплекс призначений для прикриття військових та військово-промислових об’єктів. 

Вартість російського РГК "Панцирь С-1" становить близько 15 мільйонів доларів. 

Раніше повідомлялось, що два російські комплекси дальнього спостереження "Муром-П" знищили українські прикордонники.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті