У боях за Україну цього тижня загинули троє захисників із Польщі

Глава канцелярії Ради міністрів Польщі Міхал Дворчик повідомив, що цього тижня загинули троє захисників України - громадян Польщі. Про це він написав у Twitter учора, 25 березня.

"Уранці в лікарні в Дніпрі помер важко поранений доброволець. Це трагічний тиждень - загалом загинуло 3 наших співвітчизників, які борються за Україну. Ще одного важкопораненого добровольця доправили до Києва. Стан пораненого польського добровольця покращився настільки, що незабаром він буде доставлений додому літаком через Львів", - повідомив Дворчик.

Як повідомлялося, польський виробник боєприпасів Dezamet, що входить до складу державної компанії Polska Grupa Zbrojeniowa (PGZ), значно збільшить потужності для виробництва боєприпасів, щоб забезпечити поставки в Україну.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті