У Білому домі заявили, що покладають відповідальність за катастрофу на Каховській ГЕС на росію

Адміністрація президента США покладає відповідальність за підрив Каховської ГЕС на росію, чиї солдати контролювали дамбу і навколишню територію. Про це 7 червня під час брифінгу заявила прес-секретар Білого дому Карін Жан-П'єр.

"Ця гребля була під контролем Росії, і вони несуть відповідальність за руйнування, завдані цією війною. І ми зробимо все можливе, щоб підтримати народ України в цей непростий час", - заявила речниця Білого дому.

При цьому Жан-П'єр додала, що Штати продовжують оцінювати те, що сталося з Каховською ГЕС. Однак додала, що якби РФ не влаштувала повномасштабне вторгнення в Україну, трагедії б не було.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що уряд США має у своєму розпорядженні розвіддані про причетність росії до руйнування Каховської ГЕС.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті