У Білому домі заявили, що покладають відповідальність за катастрофу на Каховській ГЕС на росію

Адміністрація президента США покладає відповідальність за підрив Каховської ГЕС на росію, чиї солдати контролювали дамбу і навколишню територію. Про це 7 червня під час брифінгу заявила прес-секретар Білого дому Карін Жан-П'єр.

"Ця гребля була під контролем Росії, і вони несуть відповідальність за руйнування, завдані цією війною. І ми зробимо все можливе, щоб підтримати народ України в цей непростий час", - заявила речниця Білого дому.

При цьому Жан-П'єр додала, що Штати продовжують оцінювати те, що сталося з Каховською ГЕС. Однак додала, що якби РФ не влаштувала повномасштабне вторгнення в Україну, трагедії б не було.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що уряд США має у своєму розпорядженні розвіддані про причетність росії до руйнування Каховської ГЕС.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті