У Білому домі прокоментували "тріщини влади" путіна через перерваний переворот

Державний секретар США Ентоні Блінкен заявив, що повстання проти президента росії путіна, яке зірвалося, організоване найманим лідером і близьким союзником, наголошує, що рішення путіна вторгнутися в Україну посіяло хаос і в його власній країні. Про це Блінкен заявив в ефірі abcNEWS 25 червня.

"Якщо розглядати ситуацію в контексті 16 місяців тому, Путін стояв на порозі Києва в Україні, розраховуючи взяти місто за лічені дні і стерти країну з карти. Тепер йому доводиться захищати Москву, столицю Росії, від найманця його власного творіння", - сказав Блінкен. .

"Ми побачили, що з'явилися дуже серйозні тріщини", - зазначив Блінкен, додавши: "Куди вони підуть, якщо підуть, коли підуть, сказати дуже важко. Я не хочу спекулювати".

Крім того, Держсекретар США додав, що "не думає, що ми побачили останній акт" дій приватної військової групи "Вагнер" у росії.

Блінкен зазначив, що конфлікт із Пригожиним не був "сюрпризом" з огляду на те, що напруженість наростала протягом кількох місяців, але США поки що не знають - і, можливо, не зможуть повністю з'ясувати, - що призвело до того, що Пригожин відмовився від посади, водночас, як його група протягом кількох годин дедалі ближче й ближче наближалася до Москви.

"Що насправді спричинило цей очевидний розкол між Пригожиним і Путіним, і що буде далі, ми не можемо припускати. Наша увага була і буде зосереджена на самій Україні", -зазначив Держсекретар США. 

Як повідомлялося, американський телеканал CNN звернувся до прес-служби власника ПВК "Вагнера" з питання про місцеперебування Пригожина, оскільки після  припинення бунту він досі не з'являвся на публіці.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті