Пригожин не виходить на зв'язок, і його місцезнаходження невідоме - СNN

Місцеперебування Пригожина досі не відоме -  ватажок "вагнерівців" все ще не вийшов на зв'язок. Про це повідомляє CNN.

Як повідомляється, американський телеканал CNN також звернувся до прес-служби власника ПВК "Вагнера" з питання про місцеперебування Пригожина, оскільки після вчорашнього припинення бунту він досі не з'являвся на публіці.

У відповідь на запит в прес-службі Пригожина дали точно таку ж відповідь як і до цього російським ЗМІ.

"Всі ваші запитання передано Євгену Вікторовичу. Він передає всім свої вітання та відповідатиме на запитання, коли буде мати належний зв'язок", - йдеться у відповіді, яку цитує CNN.

Нагадаємо, "Заколот" Пригожина змусив США та НАТО занепокоїтися про безпеку ядерного арсеналу росії. 

Як повідомлялося раніше, глава ПВК "Вагнер" Євген Пригожин після укладення "угоди" з російською владою поїде в Білорусь, кримінальну справу стосовно нього буде припинено.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті