Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Колишнього медіаменеджера Євгена Пригожина та екскуратора «фабрики тролів» Олександра Горбунова звинуватили у зберіганні наркотиків у значному розмірі. Нову кримінальну справу зареєстрували в Петроградському районному суді Петербурга, - повідомляють 3 грудня російські пабліки.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
«Горбунова затримали влітку. За версією слідства, у травні Горбунов шантажував майбутнього депутата законодавчих зборів Олександра Малькевича: під загрозою поширення «ганьблять відомостей» зажадав плату за мовчання в 10-20 млн рублів. У рамках передачі грошей (муляжу) 1,5 млн рублів Горбунова затримали. Після обшуку йому інкримінували незаконне зберігання без мети збуту наркотичних засобів у значному розмірі», - ідеться в повідомленні.
Зазначається, що під час слідства Горбунов, який до цього в суді посилався на погане здоров'я, намагався піти на «СВО», але безуспішно.
Як повідомлялося, у листопаді на допит у Слідком у Санкт-Петербурзі викликали сина засновника ПВК «Вагнер» Євгена Пригожина Павла.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту