У Білгородській області РФ з військової частини втік озброєний "чмобік"

У Білгородській області росії озброєний мобілізований солдат втік із військової частини. Про це 26 лютого повідомляє Telegram-портал ASTRA.

"У Білгородській області розшукують озброєного мобілізованого, який залишив частину. За даними джерел ASTRA, у регіоні розшукують мобілізованого з в/ч 53359", - повідомили адміністратори каналу.

Повідомляється, що близько півночі 24 лютого 30-річний єфрейтор взяв автомат Калашнікова і залишив розташування частини. Зазначається, що сама військова частина розташована у Грайворонському районі регіону.

За даними ЗМІ, дезертира мобілізували у Нижньому Новгороді у жовтні 2022 року.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 42-річний російський "чмобік" пройшов пішки 130 км від Волновахи до ростовського кордону.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті