Турецькі компанії експортували до росії товари з США, які використані Кремлем для військових цілей - WSJ

Американське видання Wall Street Journal звинуватило турецькі компанії у перепродажі американських товарів російським окупантам. Відповідні тези описані в одному з матеріалів видання.

Журналісти WSJ переконані, що щонайменше 13 турецьких фірм експортували товари на загальну суму щонайменше 18,5 мільйонів доларів, включаючи пластик, гумові вироби та транспортні засоби, щонайменше 10 російським компаніям, на які США наклали санкції за їх роль у нападі росії на Україну.

За даними The Wall Street Journal, турецькі компанії відправили щонайменше три партії товарів американського виробництва.

Згідно з даними, турецькі фірми також відправили до росії ще на 15 мільйонів доларів американських ліфтів, електрогенераторів, друкованих плат та інших предметів, порушуючи експортний контроль США, спрямований на те, щоб позбавити росію життєво важливого військового обладнання з березня по жовтень 2022 року.

У повідомленні нагадується, що минулого року США та понад 30 інших країн запровадили санкції проти росії у відповідь на її повномасштабне вторгнення в Україну, намагаючись позбавити Кремль коштів, зброї та технологій, необхідних для ведення війни. Туреччина, яка є союзником Організації Північноатлантичного договору, є однією з низки країн, які заявили, що не будуть застосовувати ці санкції.

Як повідомлялося раніше, Туреччина призупинила тристоронні переговори щодо вступу в НАТО зі Швецією та Фінляндією. 

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті