Турецькі компанії експортували до росії товари з США, які використані Кремлем для військових цілей - WSJ

Американське видання Wall Street Journal звинуватило турецькі компанії у перепродажі американських товарів російським окупантам. Відповідні тези описані в одному з матеріалів видання.

Журналісти WSJ переконані, що щонайменше 13 турецьких фірм експортували товари на загальну суму щонайменше 18,5 мільйонів доларів, включаючи пластик, гумові вироби та транспортні засоби, щонайменше 10 російським компаніям, на які США наклали санкції за їх роль у нападі росії на Україну.

За даними The Wall Street Journal, турецькі компанії відправили щонайменше три партії товарів американського виробництва.

Згідно з даними, турецькі фірми також відправили до росії ще на 15 мільйонів доларів американських ліфтів, електрогенераторів, друкованих плат та інших предметів, порушуючи експортний контроль США, спрямований на те, щоб позбавити росію життєво важливого військового обладнання з березня по жовтень 2022 року.

У повідомленні нагадується, що минулого року США та понад 30 інших країн запровадили санкції проти росії у відповідь на її повномасштабне вторгнення в Україну, намагаючись позбавити Кремль коштів, зброї та технологій, необхідних для ведення війни. Туреччина, яка є союзником Організації Північноатлантичного договору, є однією з низки країн, які заявили, що не будуть застосовувати ці санкції.

Як повідомлялося раніше, Туреччина призупинила тристоронні переговори щодо вступу в НАТО зі Швецією та Фінляндією. 

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті