Турецькі банки почали закривати рахунки російським компаніям і посилили вимоги до фізосіб із Росії

Турецькі банки почали закривати рахунки російським компаніям і посилили вимоги до фізосіб із Росії, які хочуть завести картку. Про це пишуть російські ЗМІ.

До грудня з Росією працювали кілька відносно лояльних до російського бізнесу банків, але після виходу указу президента США про вторинні санкції в банківському секторі вони почали закривати рахунки.

Обслуговування призупинено для всіх корпоративних клієнтів із російським корінням незалежно від того, в якій країні зареєстрована їхня компанія. Фізособам для відкриття рахунку додали нову вимогу - підтримувати високі залишки на депозитах.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті