Турецька компанія Baykar, яка виробляє бойові безпілотники, інвестує $100 мільйонів у три проєкти в Україні

Турецька компанія Baykar, яка виробляє бойові безпілотники Bayraktar TB2, інвестує 100 мільйонів доларів у три проєкти в Україні. Про це заявив генеральний директор Baykar Халюк Байрактар на Форумі оборонних індустрій в Києві, - повідомляє у Телеграм Держприкордонслужба.

Одна з інвестицій – це завод з виробництва безпілотників, будівництво якого вже розпочалося. Завершити його планують приблизно за півтора року.

Як повідомлялося, турецька компанія Baykar почала будувати в Україні завод з виробництва безпілотників.

30 вересня у Києві  президент Зеленський оголосив про створення Альянсу в сфері озброєння та Оборонного фонду.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті