Туреччина починає процедуру ратифікації заявки Фінляндії на вступ до НАТО

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив, що його країна починає процедуру ратифікації заявки Фінляндії на вступ до НАТО. Про це повідомляє "Укрінформ".

В ході спільної з президентом Фінляндії Саулі Нійністе пресконференції в Анкарі, Ердоган зазначив, що цим питанням найближчим часом займатиметься турецький парламент.

"Ми вирішили розпочати процес схвалення протоколу про вступ Фінляндії до НАТО в нашому парламенті", - сказав Ердоган.

Разом із тим, Ердоган зазначив, що Фінляндія та Туреччина мають теплі стосунки, а товарообіг між цими країнами за підсумками минулого року становив 2 мільярди євро.

Зазначається, що наразі протоколи про входження до НАТО Фінляндії і Швеції ратифікували 28 країн. Туреччина та Угорщина все ще перебувають на стадії завершення ратифікації.

Як повідомлялося раніше, Фінляндія готова вступити до НАТО без Швеції, якщо Туреччина не схвалить заявку Стокгольму

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті