Туреччина починає процедуру ратифікації заявки Фінляндії на вступ до НАТО

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив, що його країна починає процедуру ратифікації заявки Фінляндії на вступ до НАТО. Про це повідомляє "Укрінформ".

В ході спільної з президентом Фінляндії Саулі Нійністе пресконференції в Анкарі, Ердоган зазначив, що цим питанням найближчим часом займатиметься турецький парламент.

"Ми вирішили розпочати процес схвалення протоколу про вступ Фінляндії до НАТО в нашому парламенті", - сказав Ердоган.

Разом із тим, Ердоган зазначив, що Фінляндія та Туреччина мають теплі стосунки, а товарообіг між цими країнами за підсумками минулого року становив 2 мільярди євро.

Зазначається, що наразі протоколи про входження до НАТО Фінляндії і Швеції ратифікували 28 країн. Туреччина та Угорщина все ще перебувають на стадії завершення ратифікації.

Як повідомлялося раніше, Фінляндія готова вступити до НАТО без Швеції, якщо Туреччина не схвалить заявку Стокгольму

Статті

Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Всі статті