Туреччина починає процедуру ратифікації заявки Фінляндії на вступ до НАТО

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив, що його країна починає процедуру ратифікації заявки Фінляндії на вступ до НАТО. Про це повідомляє "Укрінформ".

В ході спільної з президентом Фінляндії Саулі Нійністе пресконференції в Анкарі, Ердоган зазначив, що цим питанням найближчим часом займатиметься турецький парламент.

"Ми вирішили розпочати процес схвалення протоколу про вступ Фінляндії до НАТО в нашому парламенті", - сказав Ердоган.

Разом із тим, Ердоган зазначив, що Фінляндія та Туреччина мають теплі стосунки, а товарообіг між цими країнами за підсумками минулого року становив 2 мільярди євро.

Зазначається, що наразі протоколи про входження до НАТО Фінляндії і Швеції ратифікували 28 країн. Туреччина та Угорщина все ще перебувають на стадії завершення ратифікації.

Як повідомлялося раніше, Фінляндія готова вступити до НАТО без Швеції, якщо Туреччина не схвалить заявку Стокгольму

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті