ЦВК росії призначила "вибори" президента на окупованих територіях України

ЦВК росії 11 грудня призначила так звані "вибори" президента на тимчасово окупованих територіях Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей. Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на пресслужбу ЦВК РФ.

Як повідомляється, у консультаціях щодо можливості проведення так званих "виборів" узяли участь заступник голови ЦВК Микола Булаєв, секретар комісії Наталія Бударіна, представники МО РФ та ФСБ росії, а також гауляйтери тимчасово окупованих територій.

Стверджується, що всі сторони консультацій вважають за можливе проведення виборів глави держави на окупованих територіях, яких РФ називає "новими суб'єктами".

Таким чином, ЦВК РФ вирішила призначити "вибори" на ТОТ України на 17 березня 2024 року.

"Прийнято одноголосно", - заявив заступник голови ЦВК Микола Булаєв після того, як члени комісії піднесли руки.

Нагадаємо, раніше у росії оголосили дату президентських виборів. 

Як повідомлялося, у МЗС відреагували на плани РФ провести вибори президента на окупованих територіях. 

Також нагадаємо, що Зеленський спрогнозував, коли Захід зможе визнати путіна нелегітимним. 

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті