У росії оголосили дату президентських виборів

Рада Федерації РФ призначила вибори президента на 17 березня 2024 року. Про це повідомляють російські ЗМІ. 

Як повідомляється, спікер верхньої палати парламенту Валентина Матвієнко заявила, що цим рішенням "по суті дається старт передвиборчій кампанії".

Зі свого боку голова Центральної виборчої комісії РФ Елла Памфілова заявила, що вперше в сучасній історії росії президентські вибори "відбуватимуться в такій токсичній геополітичній атмосфері". За її словами, 8 грудня ЦВК розгляне проєкт постанови про голосування на виборах президента протягом трьох днів - 15, 16 і 17 березня.

Також Памфілова заявила, що рішення про проведення "виборів" в окупованих регіонах України в російській ЦВК ухвалять до 12 грудня. 

Водночас, заявила вона, дистанційного голосування на президентських виборах 2024 року для виборців за кордоном не передбачено.

Своєю чергою російський диктатор путін поки що офіційно не оголошував про участь у виборах 2024 року і відмовлявся говорити про своє висування до рішення парламенту про їхнє проведення.

Нагадаємо, раніше Зеленський спрогнозував, коли Захід зможе визнати путіна нелегітимним. 

Як повідомлялося, терорист Ігор Гіркін (Стрєлков) із в'язниці повідомив, що йде в президенти Росії в рамках "здорової конкуренції". 

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті