Ціна нездатності підтримати Україну зараз буде набагато вищою, ніж ціна відсічі Путіну - глави МЗС Британії та Франції

Глави британського і французького МЗС Девід Кемерон і Стефан Сежурне в колонці The Telegraph заявили про необхідність подальшої підтримки Києва, - пише DW. Головне.

"Якщо Україна програє, ми всі програємо. Ціна нездатності підтримати Україну зараз буде набагато вищою, ніж ціна відсічі Путіну. Світ спостерігає за нами і засудить нас, якщо ми зазнаємо невдачі", - наголошується в колонці.

Кемерон і Сежурне пообіцяли підтвердити підтримку України на саміті Європейського політичного співтовариства в липні і забезпечити "продуктивний саміт" НАТО в США. Міністри наголосили, що Велика Британія і Франція не в силах вирішити всі проблеми, що стоять перед світом, поодинці, проте зроблять усе, щоб "згуртувати інших у їх подоланні".

Як повідомлялося, Росія хоче зробити Харків непридатним для життя, посилюючи бомбардування та здійснити наступ на місто.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті