Центр Луганська та Брянка з сусідніми селищами вкотре залишилися без води

Жителів центру Луганська, а також Брянки та сусідніх селищ традиційно поінформували про відсутність водопостачання. Про це з посиланням на "державне підприємство "Луганськвода" повідомили сепаратистські ЗМІ 8 травня.

"По вулиці Радянська на перетині з вулицею Чапаєва з 11:00 буде припинено подачу води на вулиці: Чапаєва, Радянська, 1-го Травня, Червонопрапорна (частково)", – йдеться в повідомленні.

Крім того, повідомляється, що призупинилося водопостачання житлових масивів і селищ Брянки у зв'язку із зупинкою підвищувальної насосної станції (ПНС) "Алмазна".

"З технічних причин із 09:30 8 травня було зупинено роботу ПНС "Алмазна", у зв'язку з чим припинили водопостачання до житлових масивів Сабовка та Анненка, а також до смт Глибоке, селища Нове, смт Ломуватка (вулиця Кубанська)", – ідеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що за щоденною традицією окупанти повідомили про відсутність води в Луганську 6 травня.

Статті

Донбас
10.12.2023
20:18

Як бойовик "ДНР" умовив Путіна брати участь у виборах президента. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу демонстрували свою причетність до найважливішої, на їхню думку, справи - висунення нинішнього російського диктатора кандидатом у президенти. Місцеві пропагандисти радісно повідомляли, що так званий спікер...
Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Всі статті