За щоденною традицією окупанти повідомили про відсутність води в Луганську

Окупаційна влада "ЛНР" традиційно повідомила про відсутність води в Луганську 6 травня. Про це з посиланням на "державне підприємство "Луганськвода" повідомили місцеві ЗМІ.

"Луганськвода призупинила водопостачання низки вулиць у Ленінському районі (центр міста. – "ОстроВ") Луганська", – ідеться в повідомленні.

Крім того, цього самого дня повідомили про припинення подачі води абонентів Кам'янобрідського району окупованого обласного центру, перерахувавши практично всі вулиці.

Раніше повідомлялося, що влада "ЛНР" традиційно повідомила про відсутність води на території, окупованій з 2014 року, і про перенесення ремонту водоводу.

Статті

Донбас
10.12.2023
20:18

Як бойовик "ДНР" умовив Путіна брати участь у виборах президента. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу демонстрували свою причетність до найважливішої, на їхню думку, справи - висунення нинішнього російського диктатора кандидатом у президенти. Місцеві пропагандисти радісно повідомляли, що так званий спікер...
Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Всі статті