Ціна питання 13 мільйонів: мешканка Єкатеринбурга хоче визнати загиблого в Україні окупанта батьком свого сина

Мешканка Єкатеринбурга заради виплат хоче визнати загиблого в Україні окупанта батьком свого однорічного сина. Про це пишуть регіональні ЗМІ.

Жінка поза шлюбом народила хлопчика. Це була її третя дитина. На час її народження вона вже не жила з передбачуваним батьком новонародженого і не захотіла офіційно оформляти його батьківство. 29 вересня молодого чоловіка мобілізували, а 8 жовтня окупанта було ліквідовано в Україні.

Коли з'ясувалися, що рідним загиблого повинні заплатити 13 мільйонів рублів, молода мама вирішила дати дитині прізвище батька і домогтися виплат. Сім'я загиблого мобілізованого із цим не погодилася, тому вирішуватиме питання встановлення батьківства вирішуватиметься в суді.

Статті

Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Донбас
19.03.2023
21:17

"Путін відвідав Маріуполь, але до Донецька ні ногою". Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Це вже ганебно, як Донецьк ігнорують, а всі почесті надають Маріуполю! Відчуття, що ми непотрібні. Невже стражденна столиця ДНР зовсім не варта справжньої уваги президента?"
Всі статті