Ціна питання 13 мільйонів: мешканка Єкатеринбурга хоче визнати загиблого в Україні окупанта батьком свого сина

Мешканка Єкатеринбурга заради виплат хоче визнати загиблого в Україні окупанта батьком свого однорічного сина. Про це пишуть регіональні ЗМІ.

Жінка поза шлюбом народила хлопчика. Це була її третя дитина. На час її народження вона вже не жила з передбачуваним батьком новонародженого і не захотіла офіційно оформляти його батьківство. 29 вересня молодого чоловіка мобілізували, а 8 жовтня окупанта було ліквідовано в Україні.

Коли з'ясувалися, що рідним загиблого повинні заплатити 13 мільйонів рублів, молода мама вирішила дати дитині прізвище батька і домогтися виплат. Сім'я загиблого мобілізованого із цим не погодилася, тому вирішуватиме питання встановлення батьківства вирішуватиметься в суді.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті