Це один із ключів до справедливого завершення війни: Зеленський заявив, що Україна довела дієвість посилення її повітряного щита

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна довела дієвість посилення її повітряного щита, а це один із ключів до завершення війни. Про це Зеленський сказав у своєму вечірньому відеозверненні, яке розмістив у Телеграм 23 грудня.

"На цьому тижні ми знов-таки довели, наскільки дієве посилення нашого повітряного щита. І не лише для захисту міст і сіл від російських дронів та ракет, але й для фронтової роботи. Можливість збивати російські винищувачі - це один із ключів до завершення цієї війни, до справедливого завершення", - сказав Зеленський.

Він подякував усім партнерам, які уже допомагають із цим Україні і які готуються до відповідних кроків у підтримці наступного року.

Раніше повідомлялось, що ISW каже про "велике занепокоєння" росії спроможністю української ППО після збиття трьох Су-34.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті