Це неправда. У США заявили, що не хочуть від України відмови від повної перемоги над Росією

Адміністрація президента США Джо Байдена жодним чином не прагне, аби Україна змінила свою стратегію з масованого контрнаступу на підготовку до переговорів з Росією щодо припинення війни. Про це заявив речник Державного департаменту США Метью Міллер 3 січня, - передає "Укрінформ".

«Ні, це неправда», - підкреслив речник Держдепу у відповідь на запитання, чи прагнуть Сполучені Штати, щоб Україна змінила свою стратегію та відмовилася від цілі повної перемоги на користь посилення своїх переговорних позицій щодо припинення війни.

Як повідомлялося, минулого тижня видання Politico у розгорнутій публікації написало, що через серйозну загрозу, під якою опинилася подальша допомога США та Європи для України, у Вашингтоні прагнуть змінити стратегію України. Зокрема, зазначалося, що у Байдена нібито хочуть негласно змістити акценти з підтримки цілей Києва щодо повного розгрому РФ на «покращення позицій» України в можливих переговорах із РФ про припинення війни.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті