Три українки потрапили до числа 100 найвпливовіших жінок року за версією ВВС

До рейтингу 100 впливових жінок світу, що надихають, який щорічно складає британська телерадіомовна корпорація BBC, у 2023 році увійшли три українки. Про це 21 листопада повідомило "Суспільне" з посиланням на сайт ВВС.

Так, до переліку внесена українська письменниця Оксана Забужко. Вона є лауреаткою багатьох премій, книги та статі якої перекладено понад 20 мовами.

Також до рейтингу увійшли захисниця прав дітей Олена Розвадовська та експертка з клімату Ірина Ставчук.

У BBC відзначили діяльність жінок з усього світу. Проте, незважаючи на розв'язану РФ війну проти України, до списку увійшли дві росіянки – пожежниця Софія Косачова та координаторка Феміністичного антивоєнного опору Дар’я Серенко.

Як повідомлялося, українки, які постраждали від війни, можуть отримати грошову допомогу від міжнародного жіночого фонду.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті