Три школи та сім багатоповерхівок зазнали пошкоджень через ракетний удар по Запоріжжю

Три школи та сім багатоповерхових будинків зазнали пошкоджень внаслідок ранкового ракетного удару росії по Запоріжжю. Про це повідомив в.о. міського голови Анатолій Куртєв у Фейсбуці.

"Комунальники приступили до ліквідації наслідків сьогоднішнього ракетного удару. На цей час зафіксовано ушкодження в 7-ми багатоповерхівках. Фахівці муніципальної аварійної служби закривають вибиті вікна листами OSB", - написав він.

Також відомо, що через вибухову хвилю ушкоджено вікна в трьох освітніх закладах.

На місці ракетного удару розгорнуто намет, в якому представники райадміністрації та соцпрацівники фіксують пошкодження та надають людям консультації.

Як повідомлялося, вранці 28 листопада росіяни вдарили ракетою по підприємству в одному з районів Запоріжжя.

Статті

Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Всі статті