Росіяни вдарили ракетою по підприємству в одному з районів Запоріжжя

Російські війська 28 листопада завдали ракетного удару по території підприємства в одному з районів Запоріжжя.  Про це повідомив у Телеграмі голова обласної військової адміністрації Юрій Малашко.

За його словами, "приліт" стався о 08:51 під час повітряної тривоги. Тип ракети уточнюється, попередньо – це одна з модифікацій балістичної ракети "Іскандер".

"За попередніми даними, на цю хвилину відомо про одну легко поранену людину. Від вибухової хвилі пошкодження зазнав один з магазинів, розташованих поряд із місцем удару", - написав Малашко.

Як повідомлялося, в окупованому Токмаку Запорізької області пролунали вибухи й зникло світло.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті