"Траншеї Першої світової і штучний інтелект Зоряних війн": Боррель у Мюнхені заявив, що в Україні формується новий тип війни

Верховний представник Європейського Союзу з питань закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель вважає, що дрони відіграють вирішальну роль в російсько-українській війні. Про це він сказав у своєму виступі на Мюнхенській конференції з безпеки, - пише Ліга.

Дипломат сказав, що Україну потрібно підтримувати "більше і швидше", бо війна затягується, набирає обертів і стає все більш технологічною.

"Я був нещодавно в Україні і мав можливість відвідати дронові фабрики, і жодних сумнівів, що майбутнє війни буде визначатися дронами й, зокрема, використанням штучного інтелекту на полі бою", – сказав він.

"Це буде новий тип війни – з траншеями Першої світової війни і штучним інтелектом Зоряних війн", – додав Боррель.

Дипломат сказав, що другим важливим фактором європейської політики має стати підготовка до членства України в блоці, а по-третє, потрібно готуватися до тривалого періоду протистояння з Росією.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті