Трамп зустрінеться з президентом Польщі Анджеєм Дудою - ЗМІ

Дональд Трамп зустрінеться з президентом Польщі Анджеєм Дудою на вечері в Trump Tower у Нью-Йорку. Про це повідомив Bloomberg, - пише ТГК Brief 16 квітня.

"Зустріч відбудеться в перший день тижневої поїздки Дуди до США і Канади. Вечеря з Трампом не згадується в офіційному графіку поїздки, який включає зустрічі з генеральним секретарем ООН Антоніу Гутеррішем і прем'єр-міністром Канади Джастіном Трюдо", - йдеться в повідомленні.

Зазначаэться, що польський президент підтвердив зустріч журналістам незадовго до свого відльоту, і сказав, що вона була узгоджена попередньо.

Дуда стане другим лідером зі східних країн-членів Європейського союзу, який зустрінеться з імовірним кандидатом у президенти від Республіканської партії.

Минулого місяця прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан відвідав Трампа на його курорті Мар-а-Лаго у Флориді, і ця зустріч викликала критику з боку президента Джо Байдена.

Міністр закордонних справ Великої Британії Девід Кемерон також нещодавно зустрічався з Трампом.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті