Трамп спростував, що пропонував Зеленському віддати Росії весь Донбас. Він закликає «розділити»

"Нехай все залишиться так, як є. Зараз він уже розділений. Я думаю, 78% регіону вже зайнято Росією", - заявив президент США журналістам на борту свого літака Air Force One 19 жовтня. На думку Дональда Трампа, це допоможе закінчити війну в Україні", - повідомляє вранці 20 жовтня Телеграм-канал «DW Главное».

Відзначається, що при цьому Трамп спростував інформацію зі статті The Financial Times, опубліковану раніше, де стверджувалося, що під час зустрічі з Володимиром Зеленським американський президент закликав його віддати РФ весь Донбас, додаючи, що в іншому випадку Путін «знищить» Україну.

«Пізніше вони зможуть про щось домовитися між собою. Але зараз обидві сторони конфлікту повинні зупинитися по лінії фронту - розійтися по домівках, припинити бойові дії, припинити вбивати людей», - також сказав глава Білого дому.

У повідомленні нагадується, що під час зустрічі Трампа і Зеленського у Вашингтоні Президент України запропонував поставити США тисячі українських дронів в обмін на крилаті ракети "Томагавк". Трамп, однак, сказав, що Америці самій потрібні "Томагавки".

Як повідомлялося, газета The Financial Times написала, що Трамп нібито закликав Зеленського прийняти умови Росії, попередивши, що Путін «знищить» Україну в разі відмови.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна Донбас
04.12.2025
11:41

«Військові зроблять те, що їм накажуть» - офіцер-донеччанин про «виведення військ з Донбасу» та проблеми ЗСУ

Якщо, не дай Боже, так станеться, то це буде максимальною дурістю, яка тільки може бути. Я не вірю, що таке може статися. Вивести звідси військових – це добровільно відмовитись від своєї території.
Країна Світ
03.12.2025
10:00

Бути українцем в РФ… Чи зацікавлена наша держава у підтримці етнічних українців в країні-агресорці?

Вона просить, щоб Україна включила його до відповідних списків. Принаймні, це дасть йому надію, а російські тюремники будуть знати, що він в полі зору офіційних органів України та міжнародних структур.
Світ
02.12.2025
11:13

“Для Зеленського кожен день виживання буде відчуватися як перемога”. Західні медіа про Україну

“Нічого про права людини, гуманітарне право, міжнародне право чи принципи. Це створює нову європейську “архітектуру безпеки”, повну дірок”
Всі статті