Тортури і примусове роздягання - в окупованому Криму ФСБ порушує права людини

В окупованому Криму російські загарбники чинять тиск на громадян України і порушують права людини. Про це 30 березня повідомляє Генштаб ЗСУ.

"У деяких населених пунктах тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, російські загарбники продовжують чинити тиск на громадян України та порушувати права людини", - повідомили українські військові.

Зокрема, у Красноперекопську співробітники ФСБ займаються фільтрацією в рамках "активних контррозвідувальних заходів". Причому співробітники спецслужби вдаються до принизливих процедур - від примусового роздягання і до допитів із побоями цивільного населення.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що рашисти посилили репресії проти кримських татар під приводом "боротьби з диверсантами".

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті