Тортури і примусове роздягання - в окупованому Криму ФСБ порушує права людини

В окупованому Криму російські загарбники чинять тиск на громадян України і порушують права людини. Про це 30 березня повідомляє Генштаб ЗСУ.

"У деяких населених пунктах тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, російські загарбники продовжують чинити тиск на громадян України та порушувати права людини", - повідомили українські військові.

Зокрема, у Красноперекопську співробітники ФСБ займаються фільтрацією в рамках "активних контррозвідувальних заходів". Причому співробітники спецслужби вдаються до принизливих процедур - від примусового роздягання і до допитів із побоями цивільного населення.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що рашисти посилили репресії проти кримських татар під приводом "боротьби з диверсантами".

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті