Тіло 8-річної дівчинки знайшли на руїнах обстріляної рашистами багатоповерхівки в Одесі

У Одесі в ході рятувальної операції після ракетного удару росіян знайдено тіло 8-річної дівчинки. Про це повідомив очільник ВЦА Олег Кіпер у Телеграм-каналі.

"Ще одна загибла дитина - дівчинка Злата. Їй було 8 років. Рятувальники зараз деблокують їх з братиком Сергієм тіла. Невимовне жахливе горе для Одещини та всієї України. росія – країна-терорист", - пише він.

У соцмережах пишуть, що загибла дівчинка - сестра 10-річного хлопчика, тіло якого також знайшли сьогодні. 

"Рятувальники зараз деблокують їх з братиком Сергієм тіла. Всі сімʼю вбили рашисти…всю сімʼю….", - пише блогер Андрій Смолій.

Як повідомлялося, в Одесі другий день триває рятувальна операція. Роботи ведуться цілодобово, не припиняючись. Під завалами шукали двох дітей. 

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті