В Одесі триває рятувальна операція: під завалами можуть залишатися дві дитини

Після ракетного удару рашистів по Одесі другий день триває рятувальна операція. Роботи ведуться цілодобово, не припиняючись. Під завалами можуть залишатися дві дитини. Про це повідомив заступник керівника Офісу президента України Олексій Кулеба 3 березня.

"Рятувальники, кінологи медики, комунальники, волонтери продовжують ліквідовувати наслідки обстрілу, шукати людей. Під завалами можуть залишатися дві дитини", - зазначив він.

Кулеба нагадав, що Росія забрала життя 10 мирних жителів Одеси, вбила трьох маленьких дітей. Ще п'ятеро людей врятовано, їм надали медичну допомогу. 

"У лікарнях залишаються дві жінки — вони в реанімації у важкому стані, та чоловік, стан якого медики оцінюють як середнього ступеню важкості. Постраждала вагітна жінка вже вдома, з нею все гаразд", - пише посадовець.

За його словами, так само цілодобово на місці працює штаб з ліквідації наслідків трагедії. Люди отримують всю необхідну допомогу.

"Сьогодні в Одесі та області оголошено жалобу. Світла пам'ять загиблим та співчуття рідним і близьким. Держава-терорист свідомо і безжально вбиває тисячі наших людей. Жоден зі злочинів російської федерації не залишиться безкарним", - акцентував посадовець.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті