Тенісистів із Білорусі та росії допустять на Вімблдон-2023 у нейтральному статусі

Тенісистів із РФ і Білорусі допустять для участі на Вімблдон-2023, але тільки в нейтральному статусі. Про це 31 березня повідомляє Sky News.

Торік спортсменів із цих країн не допустили до змагань через агресію РФ проти України. Нині ж Асоціація лаун-тенісу вирішила зняти дискваліфікацію для тенісистів із цих країн і допустити їх до участі в турнірі "Великого шолома".

"Ми продовжуємо повністю засуджувати незаконне вторгнення Росії, а наша щира підтримка залишається з народом України. Це рішення було вкрай важким, його не ухвалювали легковажно або без особливої уваги до тих, на кого воно вплине", - заявив голова організації Іен Г'юїтт.

Білоруські та російські тенісисти зможуть зіграти на Вімблдоні-2023 за умови відмови від державного фінансування країною-агресором та її союзницею. Також їм буде заборонено висловлювати підтримку війни. Минулого року організатори заборонили участь РФ і Білорусі, щоб російський режим "не отримав будь-яку вигоду" зі змагань.

Нагадаємо, що таке рішення британці ухвалили після того, як МОК пом'якшив обмеження для участі в змаганнях спортсменів із РФ і Білорусі.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті