Тенісистів із Білорусі та росії допустять на Вімблдон-2023 у нейтральному статусі

Тенісистів із РФ і Білорусі допустять для участі на Вімблдон-2023, але тільки в нейтральному статусі. Про це 31 березня повідомляє Sky News.

Торік спортсменів із цих країн не допустили до змагань через агресію РФ проти України. Нині ж Асоціація лаун-тенісу вирішила зняти дискваліфікацію для тенісистів із цих країн і допустити їх до участі в турнірі "Великого шолома".

"Ми продовжуємо повністю засуджувати незаконне вторгнення Росії, а наша щира підтримка залишається з народом України. Це рішення було вкрай важким, його не ухвалювали легковажно або без особливої уваги до тих, на кого воно вплине", - заявив голова організації Іен Г'юїтт.

Білоруські та російські тенісисти зможуть зіграти на Вімблдоні-2023 за умови відмови від державного фінансування країною-агресором та її союзницею. Також їм буде заборонено висловлювати підтримку війни. Минулого року організатори заборонили участь РФ і Білорусі, щоб російський режим "не отримав будь-яку вигоду" зі змагань.

Нагадаємо, що таке рішення британці ухвалили після того, як МОК пом'якшив обмеження для участі в змаганнях спортсменів із РФ і Білорусі.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті