Театр Лесі Українки покаже у США виставу "На полі крові"

Колектив Національного драматичного театру імені Лесі Українки покаже у США виставу за поемою "На полі крові". Про це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики у Телеграм.

"4 та 5 листопада 2022 року в Jersey City Theater Centerat (JCTC Studios) актори Національного академічного драматичного театру імені Лесі Українки зіграють виставу "На полі крові" за драматичною поемою Лесі Українки", - зазначається у повідомленні.

На сцені театру у Нью-Джерсі на глядачів очікує порушення актуальних філософських питань у воєнному контексті, - зазначається у повідомленні.

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті