Танкіст "ЛНР", який наказав обстріляти драмтеатр у Сєвєродонецьку, отримав реальний вирок - 13 років увʼязнення

Командир танка так званої "ЛНР", який наказав обстріляти драмтеатр у Сєвєродонецьку Луганської області, засудили до 13 років в'язниці. Про це 18 листопада повідомляє Луганська обласна прокуратура.

"У жовтні 2015 року 47-річний чоловік в умовах міжнародного збройного конфлікту, що триває, перейшов на бік ворога, а саме добровільно вступив до лав "ЛНР", - повідомили правоохоронці.

У 2019 році чоловік став командиром танка бойовиків, а в лютому 2022 року разом із російськими військовими воював проти України в районі Трьохізбенки Луганщини.

"У травні-червні 2022 року під час вуличних боїв у Сєвєродонецьку чоловік віддавав накази про танкові обстріли драматичного театру та житлових будинків", - додали в прокуратурі.

У результаті бойовика вдалося взяти в полон і він постав перед судом за статтями про зазіхання на територіальну цілісність та недоторканність України, державну зраду, а також участь у діяльності незаконних збройних формувань.

Суд визнав його винним та призначив покарання у вигляді позбавлення волі на 13 років.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що нашим правоохоронцям вдалося затримати екс-командира "ЛНР", який грабував українців із 2014 року.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті