Танкіст "ЛНР", який наказав обстріляти драмтеатр у Сєвєродонецьку, отримав реальний вирок - 13 років увʼязнення

Командир танка так званої "ЛНР", який наказав обстріляти драмтеатр у Сєвєродонецьку Луганської області, засудили до 13 років в'язниці. Про це 18 листопада повідомляє Луганська обласна прокуратура.

"У жовтні 2015 року 47-річний чоловік в умовах міжнародного збройного конфлікту, що триває, перейшов на бік ворога, а саме добровільно вступив до лав "ЛНР", - повідомили правоохоронці.

У 2019 році чоловік став командиром танка бойовиків, а в лютому 2022 року разом із російськими військовими воював проти України в районі Трьохізбенки Луганщини.

"У травні-червні 2022 року під час вуличних боїв у Сєвєродонецьку чоловік віддавав накази про танкові обстріли драматичного театру та житлових будинків", - додали в прокуратурі.

У результаті бойовика вдалося взяти в полон і він постав перед судом за статтями про зазіхання на територіальну цілісність та недоторканність України, державну зраду, а також участь у діяльності незаконних збройних формувань.

Суд визнав його винним та призначив покарання у вигляді позбавлення волі на 13 років.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що нашим правоохоронцям вдалося затримати екс-командира "ЛНР", який грабував українців із 2014 року.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті