"Т-90 закінчуються". Рашисти на Луганщині пересідають на старі моделі танків – Гайдай

Російські війська кинули новітні танки на Кремінський напрямок, але за два тижні знов повернулись до більш старих моделей. Про це повідомив очільник Луганської ОВА Сергій Гайдай 12 березня.

"Те, що там (у Луганській області, - ред.) відбувається - це намагання не просто в лобову штурмувати наші позиції, вони експериментують. То технікою їдуть важкою, до 10-12 одиниць, то намагаються експериментувати, тобто їде три БМП, а між ними йде піхота, чи танк стоїть у глибині лісу і звідти просто розстрілює позиції, чи іноді просто запускають по три роти штурмувати позиції. Постійно зараз підключають дрони усіх типів - їх у росіян стало набагато більше", - сказав він.

За його словами, росіяни кинули новітні танки на Кремінський напрямок, але за два тижні знов повернулись до більш старих моделей.

"На Кремінну кинули новітні танки Т-90 і за два тижні вони переходять на Т-72, тому що Т-90 закінчуються", - зазначив Гайдай.

"Наші захисники намагаються на кожну таку нову хвилю давати гідну відсіч. Вони щось вигадують, планують. Але на сьогоднішній день можна сказати, що по всім трьом напрямкам абсолютно стабільно ситуацію, хоч і дуже важка", - підкреслив він.

Як повідомлялося раніше, у селищі Новопсков Луганської області рашисти будують стаціонарний крематорій для того, щоб утилізувати трупи загиблих окупантів і не робити соціальних виплат їхнім родинам.

Статті

Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Країна
07.06.2023
10:10

Як уникнути шахрайства під час онлайн-покупок?

Продаж неіснуючих товарів в інтернеті вже не перший рік є поширеним сценарієм шахрайства. Купувати онлайн зручно, але, щоб покупки були безпечними, застерігаємо вас від шахрайства
Всі статті