"Т-90 закінчуються". Рашисти на Луганщині пересідають на старі моделі танків – Гайдай

Російські війська кинули новітні танки на Кремінський напрямок, але за два тижні знов повернулись до більш старих моделей. Про це повідомив очільник Луганської ОВА Сергій Гайдай 12 березня.

"Те, що там (у Луганській області, - ред.) відбувається - це намагання не просто в лобову штурмувати наші позиції, вони експериментують. То технікою їдуть важкою, до 10-12 одиниць, то намагаються експериментувати, тобто їде три БМП, а між ними йде піхота, чи танк стоїть у глибині лісу і звідти просто розстрілює позиції, чи іноді просто запускають по три роти штурмувати позиції. Постійно зараз підключають дрони усіх типів - їх у росіян стало набагато більше", - сказав він.

За його словами, росіяни кинули новітні танки на Кремінський напрямок, але за два тижні знов повернулись до більш старих моделей.

"На Кремінну кинули новітні танки Т-90 і за два тижні вони переходять на Т-72, тому що Т-90 закінчуються", - зазначив Гайдай.

"Наші захисники намагаються на кожну таку нову хвилю давати гідну відсіч. Вони щось вигадують, планують. Але на сьогоднішній день можна сказати, що по всім трьом напрямкам абсолютно стабільно ситуацію, хоч і дуже важка", - підкреслив він.

Як повідомлялося раніше, у селищі Новопсков Луганської області рашисти будують стаціонарний крематорій для того, щоб утилізувати трупи загиблих окупантів і не робити соціальних виплат їхнім родинам.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті